Czym się kierujemy?

Home > Czym się kierujemy?

Capital Legal

Zasady i wartości

Jesteśmy kancelarią prawną, która koncentruje swoją praktykę na obsłudze przedsiębiorców. Naszym celem jest zapewnienie Klientom najwyższej możliwej jakości usług prawnych tak, aby mogli skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojej działalności gospodarczej. Nasz sukces opiera się na wyznawanych przez nas wartościach. Definiują one to, co reprezentujemy jako Kancelaria, bez względu na rodzaj sprawy, której się podejmujemy.

kancelaria prawna Warszawa

Rzetelna praca

Rzetelna praca jest kluczową wartością, jaką wyznajemy. Powierzając nam swoje sprawy, Klienci oczekują od nas ciężkiej pracy i maksimum kompetencji. Rozumiemy to. W sądzie, czy podczas negocjacji nawet najbardziej utalentowany prawnik może zostać pokonany przez pełnomocnika, który jest lepiej przygotowany. Jesteśmy uzdolnieni, lecz nasi przeciwnicy procesowi również tacy są. Odnosimy jednak sukcesy częściej, ponieważ ciężko i rzetelnie na to pracujemy.

kancelaria prawna Warszawa

Zaangażowanie

Współpraca z Kancelarią to dla Ciebie pewność, że zajmiemy się Twoją sprawą z pełnym zaangażowaniem. W swojej praktyce zawodowej pracujemy nie tylko przy znaczących projektach na rzecz dużych organizacji, ale prowadzimy także sprawy z pozoru proste. Doskonale wiemy, że dla naszego Klienta jego sprawa jest zawsze najważniejsza niezależne od poziomu jej skomplikowania i wartości przedmiotu sporu. Dlatego do każdej sprawy podchodzimy dokładnie w ten sam sposób – profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem – dla osiągnięcia naszego wspólnego sukcesu.

kancelaria prawna Warszawa

Transparentność

Rozliczenia z Klientami opieramy wyłącznie na w pełni transparentnych zasadach. Wynagrodzenie za świadczone usługi prawne ustalamy zawsze na samym początku współpracy. Stosujemy elastyczne modele wynagrodzeń, w tym przede wszystkim wynagrodzenie godzinowe, ryczałtowe lub tzw. success fee (premię za sukces). Po zakończeniu prowadzania sprawy lub po zakończeniu umówionego okresu rozliczeniowego, Klient otrzymuje zestawienie wykonanych czynności wraz z opisem i informacją, ile czasu zajęło ich wykonanie.

kancelaria prawna Warszawa

Bezpieczeństwo

Swoje relacje z Klientami opieramy na zasadzie pełnej dyskrecji i zaufania. Decydując się na współpracę możesz powierzyć nam swoje sprawy w atmosferze poufności, mając pewność, że uzyskane informacje wykorzystane zostaną wyłącznie w celu świadczenia obsługi prawnej. Wszelkie dokumenty i materiały przechowujemy w sposób zabezpieczający przed dostępem jakichkolwiek osób nieupoważnionych. Dokładamy wszelkiej staranności, aby przekazane nam informacje i dane pozostały poufne i bezpieczne nie tylko dlatego, że obowiązek taki nakłada na nas kodeks etyki adwokackiej i kodeks etyki radcy prawnego. Mamy świadomość jak cennym są one kapitałem oraz jakie niebezpieczeństwa wiążą się z ich ujawnieniem. Dlatego współpraca z Kancelarią to dla Ciebie zawsze pełna gwarancja bezpieczeństwa i poufności.

kancelaria prawna Warszawa

Długofalowe relacje

Naszym celem jest nie tylko bieżące doradztwo i rozwiązywanie pojedynczych problemów prawnych, ale także budowanie z Klientami długofalowej współpracy. Nasi Klienci wiedzą, że znamy ich sprawy i stale czuwamy nad ich bezpieczeństwem. Zapewnia to poczucie stabilności obsługi prawnej, pozwala na działanie w warunkach pełnego zaufania oraz umożliwia wspólne wypracowywanie strategii na przyszłość.

kancelaria prawna Warszawa

Współpraca ze specjalistami

Zdajemy sobie sprawę z tego, że polskie prawo jest niezwykle złożone i skomplikowane a jeden prawnik, nawet najwybitniejszy, nie może być ekspertem w każdej dziedzinie. Wiemy też, że Klient odniesie więcej korzyści, jeżeli zostanie mu dedykowany zespół specjalistów. W celu osiągnięcia najwyższych standardów usług współpracujemy z prawnikami praktykującymi w różnych branżach, jak również z doradcami podatkowymi, finansowymi, ekspertami od nieruchomości, audytorami. Naszymi partnerami są również kancelarie prawne na terenie innych państw Unii Europejskiej.

kancelaria prawna Warszawa

The profit of the one
is the profit of the other

Frédéric Bastiat

kancelaria prawna Warszawa